e in alpha 4 dar poate fi deja d-loadat, testat si folosit.
baietii de la ars tehnica l-au luat la bani marunti si declara ca au fost impresionati de el.
e in alpha 4 dar poate fi deja d-loadat, testat si folosit.
baietii de la ars tehnica l-au luat la bani marunti si declara ca au fost impresionati de el.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația boio.ro, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe boio.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Odată cu expansiunea rețelelor de socializare din ultimii anii, companiile din România sunt mult mai expuse începerii și escaladării unei crize de imagine, ceea ce are impact direct asupra evoluției […]
Grupul LEGO a anunțat rezultatele pentru anul fiscal 2023. Veniturile companiei au crescut cu două procente, ajungând la 65,9 miliarde DKK, în pofida unui context operațional extern dificil, depășind semnificativ […]
Anul 2021, ca aproape orice alt an, vine cu tehnologii noi pe piață – atât pentru consumatorii de rând cât și pentru corporații, printre altele. În același timp, anul 2021 […]
© boio.ro - 2006 - 2026 | Toate drepturile rezervate
L-am incercat dar desigur crashuie la tot pasul. De la Terminal Server Client, la switch de la interfata la terminal, nu merge scrollul la mouse si alte chichite. Considerand ca nu aveam problemele astea pe 7.10 cred ca o sa le repare inainte de release.