am mai auzit una in starbucks. o tanti vroia un “warm hot chocolate”.
cum ar suna asta in romaneste: o ciocolata calda… caldutza? : D
si de ce ter sa dea astia drumu la aeru conditionat cind afara e frig (mda, 15 grade, dar pt miami e frig totusi…)
am mai auzit una in starbucks. o tanti vroia un “warm hot chocolate”.
cum ar suna asta in romaneste: o ciocolata calda… caldutza? : D
si de ce ter sa dea astia drumu la aeru conditionat cind afara e frig (mda, 15 grade, dar pt miami e frig totusi…)
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația boio.ro, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe boio.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Românii își orientează tot mai mult deciziile către siguranță și protejarea resurselor existente, în climatul social și economic actual, marcat de incertitudine și prudență financiară, preferând instrumentele cu risc redus […]
TAROM și Etihad Airways anunță semnarea unui acord comercial de tip codeshare care conectează pasagerii TAROM din România cu rețeaua globală de destinații Etihad Airways, prin hub-ul Abu Dhabi. Acordul […]
Chiriile se mențin la niveluri ridicate în marile orașe din România, ajungând la aproximativ 594 de euro pe lună în București și 570 de euro în Cluj-Napoca. Media națională pe […]
© boio.ro - 2006 - 2026 | Toate drepturile rezervate
Be the first to comment